הכל על תהליך בניית בית עץ בישראל

נדל”ן הוא תחום שבאופן כללי מחייב מקצועיות גבוהה וניסיון רב, ובפרט כך הדבר כשמבקשים לבנות בית עץ. הדגשים העיקריים הם תהליך מובנה תוך קשב מלא לצרכי הלקוח, מפרט מסודר שכולל את כל המרכיבים ועמידה בכל התקנים הרלוונטיים העדכניים.

תהליך בניית בית עץ

השלב הראשון של הקמת בית עץ הוא הבנה מהם הצרכים המהותיים של הלקוח ומהן ההעדפות האסתטיות שלו. על בסיס זה, ניתן להתחיל בתכנון בית העץ המיטבי עבורו – תחילה תכנון כללי ובפרט של הקירות והגג, ולאחר מכן תכנון פרטני של כל החללים בבית ושל כל התשתיות הנדרשות בימינו (חשמל, אינסטלציה, תקשורת וכו’). השלב הבא הוא הבנייה בפועל, ולאחר שמושלמת הקמת בית העץ ומתבצעת בקרת איכות קפדנית, ניתן להשתמש בו.

מה חייב לכלול המפרט של בתי עץ?

הדגש השני של בניית בתי עץ הוא כאמור מפרט מסודר. המפרט אמור לכלול התייחסות מקיפה לשלד (כולל למשל אימפרגנציה לעץ שבא במגע עם בטון), פרופילי קירות חוץ (לפחות 5 על 15) וקירות פנים (החל מ-5 על 10), הקשחות אשר נדרשות להבטחת עמידות, שימוש בחומרים מעכבי בעירה, בידוד (צמר זכוכית או צמר סלעים), חלונות, דלתות פנים, צנרת החשמל, צנרת המים (עדיף פקסגול או SP), איטום הגג ועוד.

אילו תקנים יש לקחת בחשבון במסגרת הקמת בית עץ?

חברה רצינית תקפיד על בניית בית עץ בהתאם לכל התקנים המחמירים ביותר – ובפרט בנוגע לעמידות לאש, לאיכות העץ שממנו בונים את הבית, תשתיות המים והחשמל ועוד.

אם מקפידים על עבודה עם חברה מקצועית ומנוסה, על מפרט איכותי ועל תהליך מסודר, התוצאה תהיה בית עץ יפהפה, עמיד לטווח ארוך במיוחד, מותאם באופן מדויק לצרכי בני האדם שיחיו בו ובעיקר ייחודי ומסב נחת רבה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>