מדפי פלסטיק – פתרון יעיל וחסכוני

תכנון יעיל הוא בסיס לניצול מיטבי של כל שטח, ובפרט כשמדובר על מטבח תעשייתי או מוסדי, מטבח פרטי ומחסנים – במרחבים אלה העלות של כל מטר רבוע גבוהה, ואם לא נשתמש בהם בצורה חכמה וחסכונית, לא נוכל להפיק מהם את מלוא התועלת האפשרית. אחד הפתרונות המומלצים הוא מדפים מפלסטיק – ובפרט אם מקפידים לרכוש מדפי פלסטיק איכותיים של יצרנים ותיקים בתחום זה.

היתרונות העיקריים של מדפים מפלסטיק

מטבח – בין אם מדובר על מטבח מוסדי שמטבע הדברים מתבצעות בו עבודות רבות ובאינטנסיביות גבוהה, ובין אם מדובר על מטבח פרטי שגם הוא רוחש פעילות לאורך פרקי זמן ארוכים, שהרי בימינו יותר ויותר בני אדם מקדישים יותר ויותר זמן לתחום הקולינרי – חייב להיות מתוכנן באופן הכי יעיל שאפשר. במטבחים התעשייתיים תמצאו לצד המדורים השונים (שטיפת ירקות, טיפול בבשר, אפייה, שטיפת כלים ועוד) גם מחסנים וכן חדרי קירור והקפאה, וגם במטבח הפרטי ישנו צורך בפתרונות אחסון לכל חומרי הגלם ולציוד שאיתו אנחנו מפיקים מטעמים.

בכל המרכיבים השונים של המטבחים השונים אנחנו רוצים שפתרון האחסון יבטיח לנו גישה נוחה אל כל פריט ופריט, שמירה מלאה על היגיינה ועל סטריליות, וכמובן מקסימום פריטים במינימום שטח אחסון. בכל ההיבטים הנ”ל מדפי פלסטיק מספקים מענה מעולה לצרכים. בנוסף, תחזוקתם של מדפים שעשויים מחומר הגלם הפופולרי היא תמיד קלה ופשוטה, כך שנחסך זמן יקר (וזמן הוא משאב חיוני גם במטבחים מוסדיים וגם במטבח הפרטי שלנו). בפרט מומלצים המדפים הנשלפים – אלה שאפשר להוציא בקלות מהמקום בשעת הצורך, להכניס לכיור או למדיח ולנקות בזריזות וללא קושי.

עוד סיבה לכך שמדפי הפלסטיק נחשבים לפתרון יעיל וחסכוני להפליא הוא העמידות שלהם בפני קורוזיה. קורוזיה – או בעברית שיתוך – היא תהליך שעלול להרוס מדפים ובמיוחד את אלה שנמצאים בסביבה רטובה. כשאין סכנת החלדה והמדפים לא עלולים להתפורר, הם ישמשו אתכם למשך שנים רבות רבות ועל כן הכדאיות של רכישתם.

היתרונות של מערכת מידוף מודולרית

המלצה נוספת בהקשר של מדפי פלסטיק כשהמטרה היא מקסימום יעילות ומקסימום חיסכון במקום, זמן וכסף היא להעדיף את המערכות המודולריות. המלצה זו תקפה למטבחים מוסדיים, שבהם הצרכים השונים עשויים להשתנות במידה משמעותית לאורך הזמן, ואפילו בתדירות גבוהה יחסית, אבל גם במטבחים הפרטיים שלנו חלות כל הזמן תמורות, וכדי שנוכל להתאים באופן מיטבי את מערכת המידוף אל הצרכים העכשוויים, כדאי שהיא תהיה מודולרית.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *