לוחות בניה דקורטיביים – UNIQUE. STRONG-BOARD

עולם הבנייה מתקדם ללא הרף ומציע לנו עוד ועוד אפשרויות. לוחות הבנייה הדקורטיביים UNIQUE. STRONG-BOARD הם דוגמה מצוינת לאופציה חדשנית שניתן לנצל אותה במגוון רחב של דרכים.

לאילו מטרות משמשים לוחות הבנייה הדקורטיביים?

לוח בנייה דקורטיבי UNIQUE. STRONG-BOARD הוא בסיס מצוין לקיר דקורטיבי (בבית עסק, באולם אירועים, במסעדה, במוסד ציבורי ובעצם בכל מקום). שימוש רווח אחר בלוח זה, שמשלב איכות ללא פשרות עם אסתטיקה ייחודית, הוא כמשרביה מרהיבה (בין אם על תקן מחיצה פנימית, בין אם על תקן חיפוי חיצוני ובין אם כפרגולה שובת לב). לוחות ה-UNIQUE. STRONG-BOARD מתאימים גם להקמת מסתורי כביסה שמייפים כל בניין, ועוד דרך לנצל את המוצר, שעוד עוד קבלנים ואנשי מקצוע מגלים את יתרונותיו, היא כשלט שמושך בדיוק את תשומת הלב הרצויה.

ממה מורכב לוח בנייה UNIQUE. STRONG-BOARD?

המרכיב העיקרי של לוחות בנייה דקורטיביים UNIQUE. STRONG-BOARD הוא מגנזיום אוקסיד (שמוכר גם בקיצור כ- MGO). מרכיבים נוספים בתערובת שמשמשת לייצור לוחות קלי משקל וחזקים אלה הם סיבי צלולוז ופרלייט, וכמו כן הלוח מחוזק ברשת של סיבי זכוכית.

השלב השני הוא הפיכת הלוח האיכותי למעוצב כך שיוכל לשמש כמשרביה, חיפוי קיר חיצוני, מחיצה פנימית אטרקטיבית וכו’. שלב זה מתבצע באמצעות מכונת CNC משוכללת אשר חותכת מהלוח את הפיסות הלא רצויות, על-מנת שייווצרו המרווחים המדויקים בהתאם לתוכנית, וכן מבצעת חריטות ממוחשבות ומדויקות להפליא. התוצאה: לוח חזק ויפה גם יחד שנהנה משלל יתרונות.

 STRONG-BOARD לוחות בנייה מתקדמים

היתרונות המשמעותיים של הלוחות הדקורטיביים

ה-MGO הינו חומר רב יתרונות, ובהתאם גם התערובת שמשמשת לייצור לוחות הבנייה הדקורטיביים מתאפיינת באיכויות יקרות ערך שהופכות את הלוחות למבוקשים מאוד.

יתרון אחד של לוחות בנייה דקורטיביים מסוג UNIQUE. STRONG-BOARD הוא היותם עמידים במיוחד – ביחס לפגעי מזג אוויר, ביחס לדליקות (עלפי תקן ישראלי 755 וכן תקן ישראלי 931), ביחס לרעש (הלוחות הם מבודדים איכותיים), ביחס לנגיפה וביחס לרטיבות ולעובש (כך שניתן להשתמש בהם בכל סביבה, כולל כזו רטובה).

יתרון שני של הלוחות הוא נוחות העבודה איתם ופשטות היישום של כל מחיצה פנימית, קיר חיצוני, שלט, מסתור כביסה, משרביה וכו’. הלוחות מהווים תשתית אידיאלית לחיפויים שונים ובהם סילר, צבע בטון, מיקרוטופינג ועוד. עוד יתרון משמעותי הוא המשקל הקל של לוחות MGO – כ-25% פחות בהשוואה ללוחות פייברצמנט, כשכאמור גם כך הם חזקים ועמידים מאוד.

על כל אלה יש להוסיף את הפן האסתטי: הגוונים הבסיסיים של לוחות UNIQUE. STRONG-BOARD הם אפור בטון, לבן ובז’, ובהתאם החזות שלהם מודרנית ומרשימה, ובנוסף הם כוללים מוטיבים גרפיים רבים, כולל כאלה מורכבים שמושגים ברמת דיוק מרבית בזכות מכונת CNC משוכללת.

דגשים לגבי התקנת לוח UNIQUE. STRONG-BOARD

העבודה עם UNIQUE. STRONG-BOARD כאמור פשוטה ונוחה. דגש חשוב אחד הוא שבקירות חוץ המרחק בין הניצבים צריך להיות לפחות 40 ס”מ, ואילו במחיצות פנים – 60 ס”מ. ישנן הנחיות מדויקות גם לגבי מיקום הברגים ובכל מקרה מומלץ לרכוש לוחות בנייה דקורטיביים במקום שמספק גם ידע מקצועי רב ערך לגבי התקנת הלוחות בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

מבחינת בטיחות, חשוב שהחיתוך של לוחות אלה יתבצע בשטח פתוח ומאוורר היטב, וכן תוך כדי לבישת חולצה עם שרוולים ארוכים, חבישת משקפי מגן ושימוש במשקפי מגן ונשמית פחם (בגלל סיבי הזכוכית שהם חלק מהלוח).

 

למידע נוסף על לוחות מתקדמים לבנייה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *